kolmapäev, 25. november 2015

ROOSNA-ALLIKU MÕISAS PAKUTAKSE ÖÖPÄEVARINGSET GIIDITEENUST!

Koos Samsungi projektiga "Mõisalugu uues kuues" laienes ka Roosna-Allikut külastavate mõisaajaloohuviliste  võimalus saada paremat, kaasaegsemat giiditeenust ning seda 24/7. Nimelt teenindab neid Digigiid, kes teeb seda sõltumata aasta- ning kellaajast, ilma eelneva kokkuleppeta ja teenus on kõikidele soovijatele tasuta.

Mida ja kuidas siis Digigiid tutvustab?Valitsejamaja?Miks võib öösel Nõiamäel kuulda kabjaplaginat?


Mida kasvatati siin mõisaajal? Miks hävisid mõisaaegsed õunapuud?


 25. juuni 1939?


Mõisnike kabel ja kalmistu?Digigiidiga suhtlemiseks on vajalik QR koode lugev nutiseade (internetti EI OLE VAJA!) ning pimedal ajal ka taskulamp.

Kellel selline nutiseade puudub või ei suuda selle abil Digigiidiga suhelda, saab info nendest objektidest uuest aastast alates kätte ka Eesti Mõisakoolide kodulehekülje kaudu. Samuti võivad huvilised pöörduda ka Roosna-Alliku Põhikooli poole, kes siis Digigiidi lugeda aitavad.

TÄHELEPANU!
Tegemist on siiski mõisa, mitte mõisahoone ööpäevaringse külastusega. Mõisa peahoone on kummituste soovil siiski õhtuti-öösiti suletud, kuid sealse Digigiidi ja päris giidide abil saab ajalooga tutvuda tööpäeviti kooli ajal ning muul ajal kokku leppides  Roosna-Alliku Põhikooli või MTÜ-ga Roosna-Alliku Mõis.

Olete oodatud tutvuma Roosna-Alliku mõisalooga uues kuues!


AITÄH KÕIKIDELE ÕPETAJATELE, KES OLID ABIKS DIGIGIIDI "TÖÖLE VORMISTAMISEL"!
ERILINE TÄNU MAJANDUSJUHATAJA ELDURILE, KES DIGIGIIDI KINDLALT TÖÖPOSTILE PANI!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar